ÖVRIGT / Diverse / Bordstabletter 11356570

nr 1135 6570

Bordstabletter

Josef Frank, Firma Svenskt Tenn, 30x40

Kondition: slitage, skador, gulnader

Utrop:

400 kr

Såld:

150 kr

måndag 9 oktober 2017
kl 20:22:49

Josef Frank (1885-1967)
Svensk arkitekt, formgivare och professor med rötter i Österrike.
Firma Svenskt Tenn